PX119-100GI | 100 PSIG CURRENT PRES TRAN | Omega
Compact Pressure Transmitter, OEM Style, Gauge, 0 psi to 100 psi, ± 0.5 %, 1/4 " NPT Male, Current, 4 mA to 20 mA, Mini DIN 43650 C, -40 °C to 135 °C (-40 °F to 257 °F), PX119 Series, Each