300-M16N30XC10 | 300-M16N30XC10 - BTO, Ser B, 16A Miniature Contactor; 16A Non-Reversing Miniature Contactor, 3 Pole; Coil: 24V 50/60Hz; 1 NO Auxiliary Contact | C3 Controls